ReklamlarOnline Randevu Nasıl Alınır?

Hastanelerden Online Randevu Nasıl Alınır?

Hastanelerden randevu nasıl alınır resimli olarak anlatacağım şimdi. Her hastane farklı online randevu sistemi kullanmakta olduğu için her hastanenin sistemleri çok az farklılık göstermektedir. Aşağıdaki örnekte Bakırköy Dr Sadi Konak Devlet Hastanesi, ve ona bağlı bulunan Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesinden nasıl randevu alınır resimli anlatımı göreceksiniz.

Randevularda istenilen bilgilerdeki TC Kimlik Numaranızı, Adınızı ve Soyadınızı ve Doğum Tarihinizi, Nüfus Cüzdanında yazdığı gibi büyük harflerle yazınız.

1. Aşama

1. TC Kimlik Numaramızı ve Doğum Tarihimizi ve Bize Ulaşabilecekleri Telefon Numarası Yazıyoruz.

1. TC Kimlik Numaramızı ve Doğum Tarihimizi ve Bize Ulaşabilecekleri Telefon Numarası Yazıyoruz.

2. Aşama

2. Hastane seçimini yapıyoruz, Branş seçiyoruz, Bölüm seçiyoruz ve ardından randevu için istediğimiz tarihi ve doktoru seçiyoruz ve Listele‘ye tıklıyoruz.

2. Seçimlerimizi yapıp Listele ye tıklıyoruz.

3. Aşama

3. Sırada randevu için seçeceğimiz saatler listelendi. Bu bölümde yeşil renkli saatler, randevu için müsait zamanlar olduğunu belirtiyor. Yeşil renkli yazıya tıklayarak o saate randevuyu alıyoruz.

3. Boş saatlerden istediğimizi Seçiyoruz.

4. Aşama

4. Sırada Randevu Onay Bölümümüz var. Bu bölümde seçtiğimiz Hastane, Branş, Bölüm, Tarih, Saat’i görüyoruz. Eğer bir yanlışlık yok ise Onayla ‘ ya tıklayarak Randevumuzu alıyoruz.

4. Yukarda yazılı bilgiler doğru ise Onayla'ya tıklayıp randevuyu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(3 Yorum)

 1. ibrahim diyor ki:

  hiç birşekilde online randevuya giremiyorum neden

  Bu yorumu doğru buluyormusunuz? Thumb up 0 Thumb down 1


 2. hastane diyor ki:

  Merhaba İbrahim Bey, Hangi hastaneden randevu alacaksanız sitemizden o hastaneye girerek, konu içerisindeki “Hastane için Online Randevu Al” linkine tıklayarak hastanenin randevu sayfasına yönlendirilirsiniz.

  Bu yorumu doğru buluyormusunuz? Thumb up 1 Thumb down 0


 3. ozge diyor ki:

  internetten telefondan rqandevu alamıyorum.gereken saatlerde giriyorum fakat birim veya doktor dolu diyor 2 haftadır bu şekilde.8i 3 geçe girmeme ragmen dolu diyor.kardiyoloji bölümü için.acaba sorun mu var.şimdiden teşekkürler

  Bu yorumu doğru buluyormusunuz? Thumb up 2 Thumb down 1


Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

reklam

Kategoriler

Son Yorumlar

© 2011 İstanbul Hastaneleriİstanbul Devlet Hastaneleri – İstanbuldaki Devlet Hastaneleri Rehberi - İstanbul Devlet Hastaneleri randevu, tahlil sonuçları, adres, harita, iletişim bilgileri ve yorumlar